Strona główna » Nasi klienci o nas

“W naszej firmie korzystamy z 50 numerów telefonicznych. FreePhone pozwolił nam na zdecydowaną obniżkę kosztów telekomunikacyjnych.” (Tomasz Cybulski, Prezes Enaf sp. z o.o.)
„Współpracujemy z wieloma kontrahentami zagranicznymi. Dzięki FreePhone mogę rozmawiać za grosze partnerami zagranicznymi.” (Krzysztof Jędrzejowski, 3D System – Właściciel)
„W mojej pracy kontakt z klientami jest podstawą sukcesu. Korzystam z FreePhone w komórce gdy jestem poza biurem.” (Iwona Pisarek, Pisarek Nieruchomości – Właściciel)
“Prowadzę biuro nieruchomości w Hiszpanii. Kontakt z polskimi klientami utrzymuję za pośrednictwem numeru FreePhone.”(Dariusz, Biuro Nieruchomości – Właściciel)
„Prowadzę firmę spedycyjną. Często przesyłam dokumenty faxem w Polsce i zagranicę. Wirtualny fax jest prosty w obsłudze i przyspiesza pracę .” (Marcin Ryckiewicz, Prezes Wima Service Sp. z o.o.)
„Możliwość nagrania zapowiedzi IVR powala na podanie klientom jednego numeru telefonu, który łączy z odpowiednimi działami. To świetne rozwiązanie dla mniejszych firm bo umożliwia profesjonalną obsługę klienta przy naprawdę niskich kosztach.” (Bartosz Głogowski, Wild Lake Group)
„Ogólnopolski numer infolinii 801 ułatwia kontakt naszym klientom. FreePhone mi to umożliwił . Klienci z całego kraju muszą zapamiętać tylko jeden numer. Dzwoniąc na infolinię słyszą odtwarzaną zapowiedź a następnie mogą wybrać połączenie z odpowiednim działem.” (Łukasz Majek, Firma Majek)

 

KLIENCI INDYWIDUALNI:
„Przeniosłem numer do FreePhone. Teraz za mój numer płacę ok. 2,05 zł miesięcznie.” (Grzegorz, Kraków)
„Korzystam z telefonu FreePhone. Nie płacę wysokich miesięcznych abonamentów. Raz w roku przedłużam ważność numeru – 24,60 zł. Środki na rozmowy doładowuję kiedy mogę i ile mogę. Rozmawiam za 6 gr na stacjonarne i 20 gr na komórki w kraju.” (Ania, Gliwice)
„Mąż pracuje obecnie w Angli. Dzięki FreePhone możemy mieć stały kontakt telefoniczny bez obaw o rachunek”.( Kasia, Białystok)
„Moja rodzina i część znajomych posiada telefon u tradycyjnego operatora. By mogli tanio do mnie dzwonić skonfigurowałam numer FreePhone w komórce. Zawsze gdy mam dostęp do sieci WiFi rodzina i znajomi dzwonią do mnie po niskich stawkach na numer stacjonarny. Wygodna obsługa numeru stacjonarnego w komórce i tanie połączenia przez FreePhone zawsze gdy jestem w zasięgu WiFi. ” (Danuta, Tychy)
„Moja narzeczona mieszka w Stanach Zjednoczonych więc spędzam tam sporo czasu. Dzięki Freephone w komórce jestem dostępny dla rodziny lub znajomych i sam tanio rozmawiam ze swoimi współpracownikami w Polsce.” (Michał, Warszawa)

Chcesz być na bieżąco?
Zamów nasz Newsletter!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas. Skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe.[recaptcha]

  • FreePhone Sp. z.o.o ul. Słoneczna 564
    32-440 Rudnik
  • Godziny pracy: pn - pt: 9:00-17:00
  • Infolinia: +48 801 533 355
  • Obsługa klienta: 22 652 6000
  • boa@freephone.pl