Strona główna » O nas

 “Panie Watson, proszę przyjść, potrzebuję pana”

tak brzmiało zdanie, które Alexander Graham Bell, twórca telefonu, po raz pierwszy wypowiedział przez słuchawkę. Od tego dnia minęło już prawie 150 lat, a my nieprzerwanie korzystamy z imponującego, XIX-wiecznego wynalazku. Oczywiście w historii komunikacji było kilka przełomowych momentów, ale według nas to właśnie dwa z nich zupełnie zrewolucjonizowały rzeczywistość, w której obecnie żyjemy. We FreePhone wierzymy, że telefon, a później Internet całkowicie zmieniły sposób, formę, częstotliwość i jakość międzyludzkiej komunikacji. Co więcej, trudno już sobie wyobrazić nasze codzienne życie bez tych cywilizacyjnych osiągnięć. Możliwość kontaktu z drugim człowiekiem, bez względu na odległość, jeszcze nigdy nie była tak prosta i oczywista jak teraz.

 

Odkąd pamiętamy fascynuje nas odkrywanie i poznawanie kolejnych narzędzi ułatwiających rozmowy, które z różnych przyczyn nie mogą odbyć się twarzą w twarz. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesności i całkowicie, również zawodowo, zaangażować się w świadczenie usług telekomunikacyjnych.

 

Zauważyliśmy też, że w ostatnim czasie świat zdecydowanie się skurczył – więcej i taniej podróżujemy, połączeń lotniczych nieustannie przybywa, a firmy nie ograniczają się do działalności w obrębie jednego miejsca. W związku z tym, że granice przestały mieć kluczowe znaczenie, zaistniała potrzeba lepszej, efektywniejszej i tańszej komunikacji na odległość. Tego zadania nie udźwignęła tradycyjna telefonia stacjonarna, która przede wszystkim nie dostosowała swoich cen do potrzeb klienta biznesowego, oczekującego nieograniczonego i przystępnego dostępu do swobodnych, głównie międzynarodowych połączeń.

 

Takim rozwiązaniem okazała się telefonia internetowa, czyli technologia bazująca na łączach internetowych, które wykorzystywane są do nawiązywania połączeń telefonicznych. Nad komunikatorami internetowymi i tradycyjnym telefonem ma znaczną przewagą, nie tylko ze względu na koszta, ale też utrzymanie, mobilność i niezależność od operatorów.

 

Misja

Chcemy, aby połączenia telefoniczne na odległość były oszczędne, wygodne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.

 

Wizja

Telefonia internetowa będzie pierwszym wyborem przy nawiązywaniu połączeń telefonicznych.

Chcesz być na bieżąco?
Zamów nasz Newsletter!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas. Skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe.[recaptcha]

  • FreePhone Sp. z.o.o ul. Słoneczna 564
    32-440 Rudnik
  • Godziny pracy: pn - pt: 9:00-17:00
  • Infolinia: +48 801 533 355
  • Obsługa klienta: 22 652 6000
  • boa@freephone.pl